Tisztelt Érdeklődők, kedves Vállalkozók!

Hazánk, megyénk és városunk az Európai Unió következő 7 éves tervezési idő-szakához (2014-2020) érkezett, mely ismét igazán nagy és felelősségteljes munkát vár el az önkormányzattól, a vállalkozóktól és a civil szervezetektől. Városunk az elkövetkező 7 évre 16 projektet tervezett, melynek összértéke meghaladja az 5,3 Milliárd Ft-ot.

Városunk fejlődésének, a tervezett projektek-szolgáltatások megvalósításának és fenntarthatóságának alapja a helyi Kis- és Középvállalkozások stabilizálásának és fejlődésének elősegítése. E mellett elengedhetetlen a helyi lakosok és civil szervezetek összefogása, melynek együttes eredményeként a városban és a járásban élő polgárok európai színvonalú komfortjának és környezetének megteremtése indulhat el.

A megyei projektgyűjtés 2014. január 31-én lezárul! Kérem, hogy a tervezett vállalkozói és civil szervezeti projektjeik rögzítése érdekében az alábbi szakemberekkel vegyék fel a kapcsolatot:

Nógrád Megyei Kereskedelmi és Iparkamara: Domonkos Tamás 06-32-520-868
NM Civil Információs Centrum: Vadasi Zsuzsanna 06-32-789-740
Pásztó Városi Önkormányzat: Mészáros Sándor 06/70-379-4801

Egyben tisztelettel meghívom Önt Pásztó Városi Önkormányzat 2014. január 30-án 14 órakor megrendezésre kerülő Képviselő-testületi ülésére, majd az azt követő 17 órai Közmeghallgatásra. A testületi ülés egyik napirendi pontja a 7 évre tervezett városi projektek bemutatása.

Kérem, hogy javaslataival, tervezett projektjeivel segítse elő a helyi gazdaság és társa-dalom megerősödését, városunk tervezett fejlesztéseink megvalósítását.

Pásztó, 2014. január 20.

Köszönettel és tisztelettel:

Sisák Imre
polgármester